מעוניינות להעלים את הקמטים מעור הפנים? הכירו את בוטוקס הדור החדש. הבוטוקס מאפשר הפחתה של שרירי ההבעה וכך למעשה מטשטש את הקמטים הרבים המופיעים עם הגיל. הדור החדש של הבוטוקס מאפשר דיוק רב בהזרקה והפחתה משמעותית בתופעות הלוואי של טיפול הבוטוקס. בנוסף, הדור החדש של הבוטוקס מאפשר למטפל הזרקה אחידה המעלימה את הבליטות המופיעות בדרך כלל בטיפולי הבוטוקס הקלאסיים. היתרון המשמעותי ביותר בטיפולי הבוטוקס החדשים הוא שהטיפולים כואבים פחות מהטיפולים עם בוטוקס שהיו מקובלים עד היום.
בוטוקס להחלקת קמטים
איך ההזרקה של הבוטוקס עובדת? במצח ובצידי העיניים מופיעים קמטים רבים אצל נשים בגיל המבוגר. בכדי להתמודד עם הקמטים באיזורים הללו ניתן להזריק את חומר הבוטוקס. איזור המצח הוא אחד האיזורים הבולטים ביותר בכל הנוגע לקמטים. ניתן להשתמש בבוטוקס להחלקת קמטים באיזור המצח. הטיפול ברוב המקרים טוב לתקופה של 3 עד 4 חודשים ומצעיר את העור בצורה מושלמת.
בוטוקס לטשטוש קמטים לגילאי 50 +
בגילאי 50 + ניתן לראות קמטים רבים אצל נשים בצידי העיניים. באיזור זה של הפנים ניתן להזריק בוטוקס לטשטוש קמטים ולתת לאישה מראה צעיר, חלק ונפלא. ההזרקה של חומר הבוטוקס נעשית מתחת לעור באיזור הקמט ומבצעת יישור של הקמט. איזורים נוספים שניתן לעשות בהם טיפול בוטוקס הם איזור הצוואר, צידי הפה, האיזור שבין הגבות והעפעפיים התחתונות.
קביעת תור לטיפול בוטוקס מקצועי
אם החלטת שהגיע הזמן להיפטר מהקמטים באיזור הפנים, הגעת למקום הנכון. דרך האתר תוכלי לקבוע תור לטיפולי בוטוקס מקצועיים במרכז לרפואה אסתטית של ד"ר עברי שמעון. הקליניקה נמצאת במיקום נוח להגעה בעיר טבריה ומספקת שירות לכל הנשים באיזור הצפון.
טיפולי בוטוקס הדור החדש במרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד"ר עברי שמעון
המרכז לרפואה אסתטית של ד"ר עברי שמעון מציע ללקוחותיו באיזור הצפון מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר הקיים היום בתחום האסתטיקה. נשים המגיעות למרכז לרפואה אסתטית של ד"ר עברי שמעון יוצאות מרוצות ונהנות מעור חלק ויפה. אם החלטתן לעשות טיפולי בוטוקס, מומלץ לכן לעשות טיפולי בוטוקס הדור החדש. צוות המרכז לרפואה אסתטית ישמח לתת לכן טיפול אישי ומקצועי להעלמת הקמטים.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית