“הרפואה האסתטית מאפשרת לי לעצב ולפסל פנים ולגרום לאנשים להרגיש טוב עם עצמם…”

הנני מוכר כרופא מומחה לרפואת המשפחה בצפון.

1996: את לימודי הרפואה סיימתי בשנת 1996 בטכניון, בהצטיינות.
השנה השביעית ללימודי הרפואה (אחרי הבחינות) הינה שנת הסטאז’, שבה כל רופא מתחיל עובר במחלקות השונות בבית החולים ומשם מתחיל לרקום את תוכניותיו העתידיות.
כבר אז התלבטתי בין שני כיווניים אפשריים: רפואת המשפחה (שהדגש שלה אנשים, אנושיות והקשבה) לעומת כירורגיה פלסטית (שהדגש שלה עיצוב ופיסול דרך טיפולים רפואיים).

2000: לבסוף בחרתי ברפואת משפחה, בחרתי לעזור לאנשים דרך מפגש פרונטלי במרפאה. להכיר את המטופלים שלי לאורך זמן (של מספר שנים) בבריאות ובחולי ולנגוע בכל דבר שהמטופל בוחר לשתף אותי. להקשיב ולהבין את רצונותיהם הגלויים והסמויים ושם לעזור להם ולתת להם הרגשה בריאה.

סיימתי את לימודי רפואת המשפחה בבית החולים העמק, המסונף למכון הטכנולוגי הגבוה בחיפה “הטכניון”. במהלך השנים התעמקתי ברפואת כאב ונתתי מענה למטופלי בבעיות אורטופדיות, על ידי הזרקות ממוקדות למפרקים.

2015: בשנים האחרונות אני מגשים חלום נוסף וזה לעזור לאנשים להרגיש טוב דרך הרפואה האסתטית.
הרפואה האסתטית העושה שימוש במשתקי שריר, חומרי מילוי וחוטים, מאפשרת לי לעצב ולפסל פנים ולגרום לאנשים להרגיש טוב עם עצמם.
אני מוצא שעבודתי כרופא משפחה, תורמת לי רבות להיות רופא מזריק טוב ואיכותי.
בכל השנים כרופא משפחה, המפגש עם מזרקים הוא בתדירות יומיומית (בדיקות דם, הזרקות איזון לכאב במפרקים) ועל כך יעידו מטופליי והאחיות שעבדו עמי לאורך השנים – שעבודת הידיים שלי  הינה קלה, מקצועית ומדויקת.

כמו כן, לכל לקוחה יש לה מחלות רקע שונות, ואני עם הכובע של מומחה לרפואת המשפחה, יודע לתת ללקוחה מהתחום האסתטי מענה מקצועי לשאלותיה.

במשך השנים הנ”ל רכשתי השכלה בלימודי אסתטיקה בארץ ובחו”ל.
רכשתי ניסיון רב בטכניקות הטיפול המתקדמות בעולם האסתטי הרפואית מתוך רצון למצוינות ומתן שירות איכותי בכל תחום, הבאתי את קידמת הטכנולוגיה הטובה מהעולם אל העיר טבריה ובניתי מרכז לרפואה אסתטית אשר משלב מגוון רחב של טיפולים אסתטיים עם תו תקן גבוה:   אישור ה-FDA האמריקאי  ו CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

הצוות שלי מורכב מאנשים מאוד מסורים לחזון שלנו: לגרום לאנשים להיראות יותר טוב.

בניתי את מרכז לרפואה אסתטית: ד”ר עברי מדיקל אסתטיק בפריסה ארצית עם הרבה מחשבה, ועם השקעה בעיצוב המקום, בצורה מודרנית, ואיכותית, שנותנת הרגשה נעימה וחמימה.

אני שמח לבוא לכאן כל יום כדי לגרום לאנשים להרגיש הכי טוב עם עצמם ולהשתמש בחומרי מילוי הכי איכותיים שיש כדי להשיג את המטרה הנעלה הזאת.

הקטע הכי מספק בעבודה זה בסוף הטיפול לראות את המטופל רואה את השיפור שלו בפניו, ושיפור זה גורם לו להפתעה, אושר ושמחה.

אני מרגיש כבוד, שאני עוזר למטופל להיות מאושר במסע שלו.

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]