כתמי פיגמנטציה נוצרים כתוצאה מריכוז פיגמנטים שנקראים מלנין. תפקידו העיקרי של המלנין הוא הגנה מפני קרני השמש המזיקים. נראה כי אין קשר בין פיגמנטציה לאנטי איג’ינג אך יחד עם זאת ברור שפיגמנטציה מעידה גם על גיל, כיוון שלרוב לא ניתן לראות כתמים על עור צעיר. אחת הסיבות להופעת כתמי פיגמנטציה היא חשיפה לא מבוקרת לשמש אשר עלולה לגרום להופעת כתמי עור. טיפול  הבהרת כתמי פיגמנטציה הוא טיפול נפוץ מאוד בקרב ישראלים אשר חשופים מאוד לשמש. כתשעים אחוז מהנשים בארץ סובלות בכתמי פיגמנטציה באזור הפנים המחשוף והידיים. סיבה נוספות להופעת כתמי פיגמנטציה היא הורמונלית.

תופעת כתמי העור מחמירה לעתים בתקופת הריון או בגלל מחסור בויטמינים. כך או אחרת, הופעתם של הכתמים על עור הפנים גורמת לתחושה לא כל כך נוחה הן מבחינה אסתטית והן מבחינת דימוי עצמי. במרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד”ר עברי שמעון נעשה שימוש בטכניקות מתקדמות, על מנת להילחם באותות הגיל. במרפאה מוצעים מבחר רחב של טיפולים המבטיחים מענה טיפולי מתאים לכל מטופל/ת אשר יאפשרו תחושת שלמות עם הנראות שלכן/ם. ד”ר עברי שמעון מאמין שניתן לגרום למטופל לאהוב את עצמו בכל גיל ובכל זמן. במרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד”ר עברי שמעון מבצעים הבהרת כתמי פיגמנטציה, הסרת כתמי פנים וגם הבהרת כתמים מכל הסוגים בצורה מקצועית ובטכנולוגיה מתקדמת. למרבה המזל, כיום עומדים לרשותנו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר אשר בעזרתם ניתן לבצע הבהרת כתמי פיגמנטציה.

תחום הסרת כתמי פנים עבר בשנים האחרונות שינוי משמעותי וניתן לראות התקדמות בתחום התהליכים והחומרים הפעילים כאחד. אך חשוב יותר מכל זה, היא בחירת הרופא המטפל, אשר יידע להתאים את סוג הטיפול לבעיה הספציפית. לא כל טיפול הבהרת פיגמנטציה מטופל באותו האופן ולכן מאוד חשוב לקבל אבחון מדוייק על ידי רופא מקצועי. ד”ר עברי שמעון הוא רופא מומחה בתחום אסתטיקה רפואית אשר רכש את התמחותו בארץ ובחול ומאז טיפל במאות נשים וגברים. הבהרת כתמים וגם הבהרת פיגמנטציה הם טיפולים נפוצים מאוד בקרב קהל המטופלים של המרפאה. הבהרת כתמי פיגמנטציה כדאי לבצע עם רופא מומחה אשר יבצע אבחון לכתם ויבחר דרך טיפול המתאימה ביותר. ד”ר עברי שמעון הוא הרופא שלכם

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]