האם אתם סובלים מסנטר קטן? נשים בעלות עצם תחתונה קטנה באיזור הפנים יכולות לעשות הגדלת סנטר ללא ניתוח. בטיפולי האסתטיקה המתקדמים הקיימים היום, ניתן לפסל את איזור הפנים בצורה מושלמת וליצור את היופי שתמיד חלמתן עליו. בדרך כלל סנטר קטן גורם למראה הדומה לפנים של ציפור ולכן נשים רבות היו רוצות להימנע ממראה ‘פני ציפור’ בעזרת טיפול אסתטי לעיצוב הסנטר. בעבר היה ניתן להגדיל סנטר רק בעזרת ניתוחים שונים. היום יש אפשרות לבצע הגדלה של הסנטר בשיטות טיפול שונות המשתמשות בטכנולוגיה מתקדמת.
הגדלת סנטר בגלי רדיו
אחת הדרכים להגדיל את הסנטר עבור האישה הוא באמצעות גלי רדיו. גלי הרדיו מחממים את רקמות השומן הנמצאות באיזור הסנטר ובכך הורסים את התאים שלהם וגורמים לכך שיעלמו. בשיטה זו ניתן לעצב את הסנטר בצורה הרצויה למטופלת. קליניקה המציעה הגדלת סנטר בגלי רדיו בדרך כלל מחזיקה את הציוד המתקדם ביותר לטיפולים אסתטיים.
הגדלת סנטר בחוטי אפטוס
השימוש של חוטים מסוג אפטוס החלו לצבור תאוצה בתחילת שנות ה-2000 לאחר שרופאים מצאו כי השימוש בחוטים מאפשר טיפול מהיר יותר ותוצאות מיידיות. חוטים מסוג אפטוס משמשים בעיקר להעלמת קמטים, אך ניתן היום לבצע הגדלת סנטר בחוטי אפטוס בצורה יעילה ומדוייקת. החוטים נמסים בעור תוך 7 חודשים עד 18 חודשים והעיצוב החדש של הסנטר נשאר לתקופה של כשנה מסיום הטיפול בחוטים.
הגדלת סנטר בחוטים בקליניקה מקצועית
אם אתן מחפשות לשפר את המראה שלכן באמצעות הגדלת סנטר בחוטים או באמצעות הגדלה של הסנטר בגלי רדיו, אתן מוזמנות לפנות למרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון ולהינות מטיפולים אסתטיים איכותיים לעיצוב הסנטר שלכן.
המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון מציע טיפולים מקצועיים להגדלת סנטר
ד”ר עברי שמעון מומחה לרפואת משפחה כבר מעל 20 שנה ואת לימודיו בתחום האסתטיקה סיים באקדמיות הבכירות בחו”ל. צוות המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון כולל אנשי מקצוע מנוסים בתחום האסתטיקה אשר מכוונים לתוצאות הטובות ביותר עבור המטופלות והמטופלים. אם אתן מעוניינות בהגדלת סנטר בצורה היפה והמקצועית ביותר, התקשרו עכשיו למרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד”ר עברי שמעון ותהנו מסנטר חדש ויפה.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]