מאז ומעולם, השפתיים הן חלק חשוב באסתטיקת הפנים. בהתבגרותנו, השפתיים שלנו מתדלדלות, עוביין ונפחן פוחת, הן הופכות להיות פחות אלסטיות ולעתים אף משנות את צורתן כאשר מתרחשת נפילה באזור זוויות השפתיים. לעתים מופיעים קמטוטים קטנים מעל השפה העליונה, לעתים קו הקונטור של השפתיים הופך להיות מטושטש, השפתיים הופכות להיות יבשות יותר וצבען דוהה. בסופו של דבר, הרי כולנו, בכל גיל, רוצות שפתיים מלאות וחושניות אשר נראות טבעיות ובהתאמה מלאה לצורת הפנים. הגדלת שפתיים בחומצה היאלרונית תעניק לשפתיים בדיוק את המראה הרצוי. חומצה היאלרונית היא חומר טבעי שעוזר למלא את השפתיים ומעניק פתרון אסתטי למי שמעוניינת לעשות הגדלת שפתיים. חומצה היאלרונית בטוחה לשימוש וקיימת בעורנו באופן טבעי ולכן הגוף אינו דוחה אותה.

המרקם שלה הוא ג’לי והיא זאת שמקנה לעור את המראה החלק והמתוח. חומצה היאלרונית אשר מוזרקת לעור מיוצרת באופן סינטטי. אך יש יותר מטכניקה אחת כשמדובר על הגדלת שפתיים. ניתן לעשות הגדלת שפתיים גם עם גלי רדיו. כל הטכניקות מאפשרות פתרונות אסתטיים וכל שנותר לעשות זה להתאים את סוג הטכניקה למטופלת. במרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד”ר עברי שמעון נעשה שימוש בטכניקות מתקדמות. כל הטיפולים תחת קורת גג אחד, דבר המאפשר בחירה רחבה של טיפולים אשר מבטיחים לתת מענה טיפולי לכל אחת ואחד. במרפאה מבצעים הגדלת שפתיים בחומצה היאלרונית, הגדלת שפתיים גלי רדיו, העלמת קמטים, העלמת נימים, הבהרת כתמי פיגמנטציה, מזותרפיה וטיפולים נוספים. ד”ר עברי שמעון התמחה בתחום רפואה אסתטית בארץ ובחו”ל ומאז, לאורך שנים,  טיפל במספר רב מאוד של אנשים ושינה את חייהם.

הגדלת שפתיים בחומצה היאלרונית יכולה לשפר לאין שיעור את הדימוי העצמי ואת הבטחון העצמי של כל אישה אך היא קיימת במרקמים שונים ולכן חשוב לבצע התאמה בין אזור הטיפול לסוג החומצה. ד”ר עברי שמעון מומחה בתחום הגדלת שפתיים בחומצה היאלרונית ולכן יודע לעשות בדיוק את הבחירה הנכונה של חומר המילוי אשר יעניק את התוצאות הטבעיות ביותר גם במראה וגם במגע. חומצה היאלרונית מאפשרת לא רק הגדלת שפתיים אלא גם החלקת קמטים מסביב לשפתיים. אך חשוב מאוד לשמור על פרופורציה ולגשת לרופא מומחה.

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]