אילו טיפולים להעלמת קמטים נחשבים לנפוצים ביותר היום? בתחום האסתטיקה של הפנים נכנסו טכנולוגיות חדשות ומתקדמות המאפשרות לבצע הזרקות למילוי קמטים.
טיפולים בהזרקות נחשבים לפופולריים בעולם ובישראל בכל התחום הקשור להעלמה של קמטים ועיצוב השפתיים. האם ההזרקות הללו בטוחות? ישנם סוגים שונים של הזרקות והרופאים בארץ מחוייבים להשתמש בחומרים המאושרים על-די משרד הבריאות.
הזרקות חומצות
באמצעות הזרקות מתחת לעור של המטופל ניתן ליישר קמט ולמלא שקעים בעור. הטיפול להעלמת קמטים פופולרי אצל נשים מבוגרות אך ניתן לראות גם נשים צעירות יותר משתמשות בהזרקות של חומצות היאלרוניות. בשנים האחרונות אפשר לראות עלייה במספר הגברים בגיל המבוגר אשר מגיעים לקליניקות לרפואה אסתטית בכדי לעבור טיפול לטשטוש הקמטים באמצעות ההזרקה. מלבד העלמת קמטים, החומצה יכולה לשמש גם לעיצוב השפתיים.
הזרקות בשפתיים לעיצוב יפה ומלא
בגיל מבוגר נפח השפתיים יורד ונשים רבות מעוניינות להחזיר את המראה הצעיר והיפה של השפתיים שלהן. באמצעות הזרקות בשפתיים של החומר ניתן לבצע עיבוי של השפתיים. גם נשים צעירות עושות טיפולי הזרקה בשפתיים בכדי לעבות את השפתיים שלהן ולהקנות להן מראה נשי ובולט יותר. הזרקות המתבצעות בשפתיים מומלץ להתחיל רק מגיל 18 ולאחר התייעצות עם רופא מוסמך ומקצועי.
הזרקות לפנים חומצה היאלרונית
דרך נוספת ופופולרית להעלמת קמטים נעשית באמצעות הזרקות לפנים חומצה היאלרונית. החומצה ההיאלרונית נחשבת למומלצת ביותר מכיוון שהתוצאות לרוב מהירות ונשארות לטווח ארוך יותר. אם את מעוניינית בהזרקות למילוי קמטים או בהזרקות לעיבוי השפתיים, את מוזמנת לפנות למרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון.
המרכז לרפואה אסתטית בניהולו של ד”ר עברי שמעון מציע הזרקות למילוי קמטים
הקליניקה של ד”ר עברי שמעון נמצאת במרכז לרפואה אסתטית ברחוב השומר 30 בעיר טבריה. המרכז לרפואה אסתטית מספק שירות אישי ומקצועי ללקוחות רבים באיזור הכנרת והצפון. אם את גרה באיזור הצפון ומעוניינת לקבל הצעת מחיר לטיפול בקמטים, את מוזמנת ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות המרכז לרפואה אסתטית בניהולו של ד”ר עברי שמעון. לקביעת תור עם הצוות המקצועי של הקליניקה, ניתן להשאיר פרטים אישיים באתר ונציג יחזור אליך בהקדם.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]