מחפשים לטפל בעור הידיים והפנים? הכירו את הזרקות של חומצה היאלרונית ששינו את פניו של תחום האסתטיקה. החומצה ההיאלרונית משמשת להעלמת קמטים ומילוי שקעים בעור הפנים ובאיזורים אחרים  בגוף כגון כף היד ואיזור התחתון של הצוואר. החומצה ההיאלרונית היא שם כולל למותגים רבים המייצרים את החומצה ולכן יש לבדוק האם הקליניקה אליה אתם ניגשים לטיפול, מחזיקה בחומרים אשר עברו  אישור משרד הבריאות ועומדים בתקנים המחמירים של איגוד ה-CE  האירופאי. טיפול נוסף שניתן לעשות באמצעות חומצה היאלרונית הוא טיפול אסתטי להדגשה של קוו הלסת.

הדגשת קוו הלסת בחומצה היאלרונית

נשים רבות סובלות מלסת תחתונה קטנה המקנה להן פנים מאורכות המזכירות פנים של ציפור. על מנת להתמודד עם בעיה זו, מומחים לרפואה אסתטית פיתחו את הטיפול להדגשת קוו הלסת בחומצה היאלרונית. הטיפול נחשב לבטוח ויעיל. מלבד הדגשה של קוו הלסת, חומצה היאלרונית משמשת גם להחלקה של קמטים בעור הפנים, הידיים והצוואר.

החלקת קמטים בחומצה היאלרונית

אם אתן סובלות מקמטים המופיעים באיזור גב כף היד, איזור המחשוף ואיזור הפנים, אתן מוזמנות לקבוע תור להחלקת קמטים בחומצה היאלרונית ולהינות מעור חלק ומראה צעיר ויפה. חומצה היאלרונית משמשת גם לטיפול בקמטים בעור אשר נמצא מתחת לעיניים.

חומצה היאלרונית מתחת לעיניים

איזור העור מתחת לעיניים הוא בולט יחסית לשאר הפנים וקמטים באיזור זה מקנים מראה מבוגר יותר לאישה ולגבר. בעזרת טיפול אסתטי הכולל הזרקה של חומצה היאלרונית מתחת לעיניים, ניתן לקבל עור חלק ויפה לתקופה של עד 12 חודשים לערך. אם החלטתן לטפל בעור הפנים או הידיים באמצעות חומצה היאלרונית, מומלץ לכן לפנות למרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון ולקבוע תור לפגישת ייעוץ מקצועית והצעת מחיר לטיפול בהזרקות של חומצה היאלרונית.

המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון מציע – הזרקות של חומצה היאלרונית

צוות המרכז לרפואה אסתטית מציע מגוון רחב של חומצות לפנים וטיפולים אסתטיים הכוללים הזרקה של חומצה היאלרונית לטיפול בקמטים והדגשה של קוו הלסת. ד”ר עברי שמעון הקים את המרכז לרפואה אסתטית בעיר טבריה ומספק שירות מקצועי לטיפולים אסתטיים לתושבים רבים באיזור טבריה והצפון. אם החלטתן לפנות למרפאה המקצועית של ד”ר עברי שמעון, תהיו בטוחות שאתן בידיים טובות.

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]