המסת שומן

ישנם אנשים שהודות לגנטיקה המבורכת יצליחו בקלות להשיל כל קילוגרם עודף שיעלה על גופם. אך כמה אחוזים מהאוכלוסייה אכן מצויים בקבוצת ברי המזל הזו ? מעטים. מרבית מהאנשים הנאבקים בשומנים העודפים מגלים כי אלו פשוט מסרבים להתפנות מגופם וכל זאת למרות הדיאטות המובילות ואימוני הכושר המקצועיים. בנקודה זו נכנסות להן מגוון טכניקות המסת שומן המהוות מענה בלתי- פולשני של עולם האסתטיקה לאותה בעיה נרחבת. טכניקות המסת שומן אלו כוללות הזרקות של חומרים ממיסי שומן מתוצר של פוסטפטידיל כולין,הזרקת גז אוזון (O3) ושילובם של טכנולוגיות גלי קול, רדיו, לייזר והבזקי אור למיקסום התוצאות. כעת, גם אתם- ברי מזל!

הזרקת ממיסי שומן
אחת השיטות המהפכניות להצרת ההיקפים, המסת שומן וחיטוב הגוף היא הזרקת ממיסי שומן. כל הזרקה מכילה קומפלקס מרכיבים ייחודי לצורך המסת שומן המתבסס בעיקרו על פוספטידיל כולין. הפרוצדורה כוללת זריקות עדינות וממוקדות, במינון זעיר, אל מצבורי שומן נקודתיים בפלג הגוף העליון כמו פנים, סנטר וצוואר ובאזורים נוספים בגוף כגון ירכיים, בטן, זרועות, מותניים ועוד.

הפוספטידיל כולין המוחדר אל הרקמות השומניות התת- עוריות , נקשר אל תאי השומן ומפרק אותם באופן הדרגתי. בתהליך זה השומן הופך למימי, מתנקז בדרכי הלימפה ומפונה דרך מערכת השתן.

מדובר ב-3-4 טיפולים של המסת שומן בהפרשים של כחודש בין טיפול לטיפול.

יתרונותיה של המסת שומן בשיטה זו:

– תפרוסת שומן אחידה, מאוזנת ופרופורציונאלית בגוף.
– הליך בטוח ללא תופעות לוואי משמעותיות.
– המסת שומן ללא כאב או צורך בהרדמה.
– טיפול מהיר ואורך בממוצע עד כחצי שעה.
– חזרה מיידית לשגרה.
טכנולגיות מתקדמות של המסת שומן
המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (Radio Frequency )
המסת שומן באמצעות גלי רדיו הינה פרוצדורה הכוללת זוג אלקטרודות זעירות, האחת מונחת על גבי העור, מפעילה עליו לחץ ומעבירה גלי רדיו אל האלקטרודה השנייה, המוחדרת אל שכבת השומן המצויה תחתיה. הזרם המופק מהאלקטרודות יוצר המסת שומן המתנקז באופן טבעי מהגוף, ואפקט החימום הנוצר מגלי הרדיו מעודד ייצור קולגן והידוקם למיצוק העור.

מהן התוצאות?

– המסת שומן והפחתה ניכרת במצבורי השומן בכל האזורים- הפנים, הסנטר, הצוואר, המחשוף, הברכיים, הירכיים, המותניים והבטן.
– המסה ושיפור מהותי במראה הצלוליט.
– מתיחת הצוואר וחיטוב קו הלסת – מיצוק, מתיחה והרמה של העור.
– החדרת לחויות לשכבות העמוקות של העור תוך שיפור צבע העור ומרקמו.
– עידוד יצירת קולגן ואלסטין, הגורמים למתיחה וּלמיצוק של -העור בכללותו.

 

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]