במרכז הרפואי לאסתטיקה של ד”ר עברי שמעון מבצעים טיפולי העלמת נימים בפנים וברגליים באמצעים טכנולוגיים ללא צלקות ובצורה הבטוחה ביותר. נימים הם כלי דם קטנטנים אשר לעתים ניתן להבחין בהם והם נוצרים עקב סיבות שונות כגון ישיבה או עמידה ממושכות, הריון ולידה או סיבות גנטיות ועוד. תפקידם של הנימים הוא להוביל את הדם לרקמות השונות. המראה של נימים בולטים או כאלה שנראים לעין לא תמיד אסתטי ולכן הרבה מאוד אנשים בוחרים לבצע טיפולי העלמת נימים ברגליים, שזה המקום הכי נפוץ להופעת הנימים. העלמת נימים בלייזר המלצות נעשית ברמת דיוק מקסימלית ומעלימה את הנימים אשר בהמשך נספגים בגוף ואינם חוזרים עוד.

כמות טיפולי העלמת נימים בלייזר ללא צלקות משתנה ממטופל למטופל בהתאם למצב הנימים ולמיקומם. כאמור, העלמת נימים ברגליים אינו גורם להיווצרות צלקות, אין שום צורך בחבישה של המקום וניתן לשוב לשגרה מיד לאחר הטיפול. בתום טיפול העלמת נימים ברגליים, הנימים אינם חוזרים אך אם קיימת נטייה גנטית, נימים חדשים יכולים להיווצר באותו האזור. כאשר כבר קיימת נטייה להיווצרות נימים, טיפול בזמן יכול להועיל ואף לשפר את המצב. ללא שום טיפול, לנימים יש נטייה להתפשט. העלמת נימים בלייזר המלצות יביא לשיפור משמעותי של מראה העור. העלמת נימים ברגליים מן הראוי שיבוצע על ידי ד”ר עברי שמעון, רופא בעל נסיון רב בתחום הרפואה האסתטית, אשר עבר התמחויות רבות בארץ ובחו”ל על מנת להביא את הידע והטכנולוגיה לקהל מטופליו. ישנן שיטות ייחודיות אשר יכולות לטפל בעניין העלמת נימים בפנים וברגליים  או העלמת נימים בלייזר ללא צלקות בהצלחה של 100%, ללא ניתוחים וללא הזרקות. במרפאתו של ד”ר עברי שמעון תקבלו יחס אישי, אדיב ומקצועי וטיפולים בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית.

אנחנו מציעים ללקוחותינו טיפולים חדשניים באמצעות מיכשור הלייזר המתקדם והמוביל ביותר וטיפולים שניתנים על יד רופא. מכשיר הלייזר מאפשר להעלים נימים בצורה מהירה ובטוחה ולהגיע לתוצאה מעולה. כאשר קרן הלייזר מכוונת ישירות לעומק הנימים וגורמת להתכווצותם. מערכת מחשוב מהמתקדמות בעולם, יודעת לחשב את עומק חדירת הלייזר בדיוק רב, דבר אשר מביא לתוצאה יעילה וקיצור הטיפול. במרכז הרפואי של ד”ר עברי שמעון תמצאו פתרון למגוון בעיות ללא התערבות פולשנית

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]