היום, בעידן המודרני יש אפשרות לשפר את המראה החיצוני ללא ניתוחים, אלא באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ובעזרת מומחה בתחום. כלל הטיפולים האסתטיים הם גם טיפולים רפואיים, אף על פי שאינם כרוכים בסיכונים ואפילו מאפשרים חזרה מהירה או אף מיידית לשגרת חיים. במרכז לרפואה אסתטית בהנהלת ד”ר עברי שמעון נעשה שימוש בטכניקות מתקדמות שנלחמות בסימני הגיל. הכל תחת קורת גג אחד. המרפאה מציעה מבחר רחב של טיפולים המבטיחים מענה משביע רצון ועל ידי כך גורמים לכל מטופל/ת לאהוב את הגיל שלו בכל זמן. ד”ר עברי שמעון מציע טיפולי העלמת קמטים בעכו, במרפאה בהנהלתו בה הוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת האבחון היעוץ והטיפול. לד”ר עברי שמעון יש את הנסיון הדרוש ואת המומחיות מתוך הכרותו עמוקה עם שיטות טיפול מגוונות, ציוד טכנולוגי חדשני ודברים נוספים שקשורים לאיכות הטיפול.

המרפאות בהנהלתו של ד”ר עברי שמעון פועלות בכל אזור הצפון. ניתן לבצע טיפולי העלמת קמטים בעכו , העלמת קמטים בסובב כינרת, העלמת קמטים במגדל העמק, העלמת קמטים בעפולה בצורה מקצועית יעילה ובטוחה. נכון להיום גם הגברים נהנים מרפואה אסתטית ופונים לטיפולי העלמת קמטים בעכו ובמקומות נוספים באזור הצפון. המודעות למראה ולאסתטיקה נמצאים בעליה מתמדת ונוצר ביקוש רב לטיפולים שהם אינם כירורגיים. העלמת קמטים בעכו מבוצעים בעזרת מגוון שיטות בטכנולוגיה חדשנית ובמכשור מתקדם. הדבר נכון גם לגבי העלמת קמטים בסובב כינרת, העלמת קמטים במגדל העמק וגם העלמת קמטים בעפולה.

מראה הפנים והצוואר שלנו משפיע מאוד על כלל ההופעה החיצונית וגם על הדימוי העצמי בצורה משמעותית מאוד. קמטים שנוצרים עם הגיל באזור הפנים והצוואר גורמים לנו להראות עייפים יותר ומבוגרים יותר. למרבית המזל, היום יש אפשרות לשנות ולשפר את מראה הפנים והצוואר באמצעות טיפול איכותי להעלמת קמטים על ידי ד”ר עברי שמעון, אשר מחזיק בנסיון רב שנים בתחום האסתטיקה. חשוב להבין שעל מנת להצעיר את עור הפנים כבר לא חייבים להגיע לסכין ניתוחים. הטכנולוגיה מציעה מגוון רחב של סוגי טיפולים ללא התערבות כירורגית בצורה יעילה ובטוחה ללא זמן החלמה או תופעות לוואי משמעותיות. הידיעה הזאת בהחלט משמחת הרבה אנשים. ועדיין חשוב לפנות לרופא מומחה בעל נסיון רב.

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]