האם מומלץ להשתמש בחוטים להעלמת קמטים בעור הפנים? השימוש בחוטים נספגים לפנים החל כבר בשנת 1952 אבל החומר ממנו עשויים החוטים השתנה מאז בצורה משמעותית, ובשנת 2001 ועד היום הרופאים בתחום האסתטיקה של הפנים משתמשים בחוטים משני סוגים עיקריים – חוטים מסוג סילואט וחוטים מסוג אפטוס.
חוטי אפטוס
הטיפול בחוטי אפטוס נחשב ליעיל ונוח לרוב המטופלים בעיקר בגלל הזמן הקצר של משך הטיפול. מלבד זאת, התוצאות של טיפול להעלמת קמטים עם חוטים מסוג אפטוס מופיעות מייד עם סיום הטיפול. הטיפול שומר על עור חלק ויפה למשך זמן של עד שנה מיום הטיפול, תלוי במצב העור של המטופל.
טיפול חוטים לפנים השפעה לאיזה טווח?
כאמור טיפול באמצעות חוטים מסוג אפטוס יעיל למטופל או למטופלת לזמן של עד כ-12 חודשים. ישנן דרכים לשמר את מצב העור החדש לזמן ארוך יותר והן מתבצעות באמצעות הזרקה של החומר לאיזור הפנים או חומצה היאלורונית. בעת ביצוע טיפול חוטים לפנים השפעה לטווח הארוך יכולה להיות תלויה במצב העור של המטופל.
חוטים קוריאנים לפנים
מהם חוטים קוריאנים לפנים? אם שמעתם את המושג חוטים קוריאנים כנראה שבדקתם לגבי מניעת קמטים בעור הפנים. החוטים הקוריאנים נחשבים לדקים ביותר מבין סוגי החוטים ונמסים בעור תוך זמן של כ-7 חודשים. במקרים בהם עור הפנים עדיין לא נפל בצורה משמעותית, טיפול בחוטים הקוריאנים הוא מומלץ ביותר לשימור העור חלק ויפה יותר.
טיפול עם חוטים נספגים לפנים במרכז לרפואה אסתטית בניהולו של ד”ר עברי שמעון
אם החלטתם לעשות טיפול עם חוטים נספגים לפנים, אתם יכולים לפנות למרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון הממוקמת בעיר טבריה. צוות המרכז לרפואה אסתטית כולל מומחים בטיפולים מתקדמים להעלמת קמטים באמצעות חוטים מסוג אפטוס וחוטים מהסוג הקוריאני. על מנת שיהיה ניתן להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר לעור הפנים, צוות המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון קובע איתכם פגישה ראשונית לאבחון, לאחריה תוכלו לבחור בטיפול המתאים לכם ביותר לעור פנים חלק ויפה. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים אישיים באתר ונציג של המרכז לרפואה אסתטית יחזור אליכם בהקדם לקביעת תור לפגישה ראשונית לאבחון.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]