איך ניתן לטפל בצלקות בפנים אשר נגרמו מאקנה? היום ישנן 3 שיטות בטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בצלקות אקנה. ניתן לטשטש את צלקות האקנה עד ל-60% ולהקנות לפנים מראה יפה ונקי יותר. השיטה הראשונה מתבצעת באמצעות פעולה כירורגית עדינה שמטרתה לעודד ייצור של רקמת ריפוי במקום של הצלקת. בשיטה הזו ניתן להזריק חומרי מילוי המעודדים יצירת קולגן ואלסטין. 2 השיטות האחרות מתבצעות באמצעות לייזר המאפשר חידוש העור וטשטוש הצלקות.
טיפול בצלקות אקנה בבית שאן
אם אתם גרים באיזור עמק יזרעאל, תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ לגבי טיפול בצלקות אקנה בבית שאן. נשים וגברים המחפשים פתרון לצלקות שנוצרו מבעיות אקנה בגיל צעיר, יוכלו למצוא את הטיפולים האסתטיים המתקדמים ביותר לאקנה באיזור המגורים שלהם.
טיפול בצלקות אקנה בסובב כינרת
גם תושבי איזור הכינרת יכולים לקבוע פגישת ייעוץ לטיפול פנים הסובלות מצלקות של פצעי בגרות. טיפול בצלקות אקנה בסובב כינרת ניתן לעשות בקליניקה מקצועית לרפואה אסתטית המתמחה בטיפולים להעלמת קמטים וטשטוש צלקות.
טיפול בצלקות אקנה בקריית שמונה
אם החלטתם לקבוע לייעוץ בקליניקה לטיפולים אסתטיים, אתם מוזמנים לקבוע פגישה ראשונית בקליניקה הקרובה אליכם. אם אתם גרים באיזור הצפון תוכלו לקבל הצעת מחיר לטיפול בצלקות אקנה בקריית שמונה ולקבוע פגישה לאבחון עם רופא מומחה לרפואה אסתטית. הקליניקה הטובה ביותר בצפון לטיפול בצלקות אקנה נמצאת במרכז לרפואה אסתטית בניהולו של ד”ר עברי שמעון.
טיפול בצלקות אקנה במרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון
ד”ר עברי שמעון הוא רופא מומחה לאסתטיקה עם ניסיון רב מעל 2 עשורים. המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון כולל צוות מקצועי לטיפול אסתטי בעור הפנים. פצעי בגרות בגיל צעיר לעיתים משאירים אחריהם צלקות רבות בפנים שאינם ניתנים לטיפול. במרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון מבצעים טשטוש של הצלקות אשר נגרמו מפצעי בגרות בגילאים צעירים. אסתטיקה של הפנים היא חשובה לכל אחד ובכל גיל ולכן פנייה לרופאים מקצועיים היא רלוונטית לכל אחד הסובל מצלקות של פצעי בגרות. איך ניתן לקבוע טיפול? לפני הטיפול יש לקבוע פגישת אבחון וייעוץ ראשונית, לאחריה יקבע תהליך הטיפול. צרו קשר דרך האתר לקביעת הפגישה הראשונית.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]