הידוק קו הלסת והסנטר באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו זעירה פולשנית

ACCUTITE

“בשורה משמעותית לתחום הצערת הפנים והצוואר”

טכנולוגיית גלי רדיו זעיר פולשנית, היא בשורה משמעותית לתחום הצערת הפנים והצוואר. טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת טיפול בו זמני של הדרמיס, שכבת העור המרכזית, הספטות התת עוריות והשומן התת עורי. הודות ליכולת לחדור לשכבות אילו, נוצר מיצוק והרמת רקמות וכן המסת שומן תת עורי. התוצאה המושגת – פנים צעירות יותר וקווי מתאר חדים יותר. המכשור המתקדם מאפשר בקרת טמפרטורה, מיקום ממוקד-בעזרת גלי רדיו בי-פולריים ומהירות טיפולית גבוהה יותר בהשוואה לטכנולוגיות קיימות. ההליך הקצר, זמן ההחלמה המהיר והתוצאות הנראות לעין מייתרות התערבות ניתוחית במטופלים עם צניחה ורפיון קלים-בינוניים ובאילו שמצב בריאותם אינו מאפשר התערבות ניתוחית”.

הטיפול נערך על-ידי רופאים שעברו הכשרה מתאימה. Accutite by InMode הינו הדור החדשני ביותר של טכנולוגיית גלי רדיו, הנסמך על מחקרים מדעיים המוכיחים יעילות גבוהה ופרופיל בטיחותי גבוה.  “המכשיר זכה לאחרונה לאשור ה-FDA  ומשרד הבריאות הישראלי.”

פייס טייט לפני ואחרי הטיפול – פרומדיקס

 

פייס טייט לפני ואחרי הטיפול

 

“טכנולוגיית גלי רדיו זעירה פולשנית מאפשרת טיפול בו זמני בשכבות הפנים השונות: דרמיס, ספטות תת עוריות ושומן תת עורי והתוצאה המתקבלת הינה הדוק ומיצוק העור ורקמות תת עוריות במשולב עם מסה מבוקרת של מצבורי שומן ממוקדים בפנים ובצוואר, כל אלו יוצרים אפקט הצערה משמעותי, ללא צורך בהליך כירורגי.

ההליך הטיפולי-פולשני הזעיר מבוצע על-ידי רופא אסתטיקאי, לאחר הסננת תמיסת הרדמה מקומית. דרך חתך תת עורי מזערי, מוחדרת צינורית מזערית המחממת את הרקמות התת עוריות בעזרת גלי רדיו. החימום ממיס את תאי השומן, גורם לכיווץ הרקמה התת עורית ולאפקט הרמה אשר בשאיבת שומן רגילה לא קיים.”

במכשיר יש צג בקרה דיגיטלי המאפשר בקרת טמפרטורה מדויקת במהלך החימום המבוקר של שכבות תת עוריות עד להשגת טמפרטורת היעד. ההליך קצר, זמן ההחלמה מהיר והתוצאות דרמטיות במטופלים מתאימים, ללא צורך בהתערבות כירורגית. מעתה, ניתן לספק תוצאות יוצאות דופן, ללא צורך בהרדמה וחדר ניתוח, צלקות או זמן החלמה”.

למכשיר זה יש ידית נוספת שנקראת MORPHEOUS- זאת ידית שמאפשרת החדרת אנרגיית ה RF על ידי מחטים זעירות לעומק של 1 ועד 4 ממ לתוך הדרמיס. ועל ידי כך ליצור אפקט של מיצוק והידוק העור.

 

 

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]