מזותרפיה כללית פותחה בעזרת טכנולוגיה ביו רפואית חדשנית, בה מוחדרים לעור ויטמינים מינרלים חומרים מעכבי הזדקנות ונוגדי חימצון ואשר גורמים לעור להגביר את יצור הקולגן. הקולגן שומר על הגמישות של העור ומקנה לו מראה צעיר. מזותרפיה לפנים מתבצעת על ידי הזרקה ממוקדת באמצעות מחט דקיקה כאשר החומר מוזרק אל האזור המטופל. הרופא המטפל הוא שמחליט באיזו תרכובת של חומרים פעילים להשתמש בהתחשב בסוג ובמצב העור. לאחר טיפולי מזותרפיה כללית העור נקראה רענן יותר, אלסטי יותר צעיר וזוהר.

 

בטיפולי מזותרפיה פיגמנטציה משתמשים בויטמינים, מינרלים, אנטי אוקסידנטים וחומרי הזנה נוספים לכן, תוצאה נראית לעין מורגשת כבר לאחר טיפול אחד בלבד. טיפולי מזותרפיה בטבריה ניתן לבצע על אזור הפנים הצוואר המחשוף והידיים. ד”ר עברי שמעון מנהל מרכז לרפואה אסתטית בו עושים שימוש בטכניקות מן המתקדמות בעולם על מנת להגיע לתוצאות מעולות בטיפולים המוצאים בקליניקה. ד”ר עברי שמעון והצוות שלו מתמחים במגוון רחב של טיפולים אסתטיים, ביניהם מזותרפיה כללית. ד”ר עברי שמעון אשר ביצע טיפולי מזותרפיה רבים, יודע בדיוק באיזו זוית, באיזה עומק ובאיזו צפיפות יש להחדיר את המחט על מנת להגיע לתוצאה מדויקת. זאת סיבה מספיק טובה לפנות למרכז רפואי של ד”ר עברי שמעון.

 

טיפולי מזותרפיה כללית מתאימים לנשים וגברים כאחד, בכל גיל, ובכל זאת כדאי לשקול לבצע טיפול מזותרפיה בטבריה כבר בשלב מוקדם. מזותרפיה אינה מצריכה הרדמה מקומית ולכן יכולה להועיל לנשים ולגברים אשר המראה החיצוני חשוב להם. בטיפולי מזותרפיה פיגמנטציה החומר שמוזרק בידיו המיומנות והמקצועיות של ד”ר עברי שמעון  יעניקו לעורכן/ם טיפול נקודתי ויעיל מאין כמוהו. לרוב, הטיפול אינו חד פעמי ונדרשת סדרה של טיפולים על פי המלצת הרופא. לאחר סדרה של טיפולים והשגת התוצאה הרצויה, מומלץ לבצע טיפולי שימור ומניעה פעם עד פעמיים בשנה. לאחר טיפול, בו מזינים ומחדשים את העור, יש איסור מוחלט מחשיפה לשמש ומומלץ לסגל אורח חיים בריא אשר כולל תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, הקפדה על שעות שינה ושתיה מרובה, כל אלה מטיבים עם עור פנינו.  לפני הטיפול ניתן להגיע לפגישת יעוץ במרפאתו של ד”ר שמעון, ובה תינתן אבחנה לגבי סוג העור והטיפול האופטימלי לקבלת מראה צעיר ורענן

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]