באילו דרכים ניתן לפסל את הפנים באופן הרצוי לנו? אחד הטיפולים האסתטיים הייחודיים הקיימים היום הוא פיסול פנים בחוטי אפטוס. חוטי האפטוס זכו לראשונה לשימוש על-ידי רופא פלסטיקאי מגיאורגיה. לאחר ההצלחה הגדולה בשימוש בחוטים מסוג אפטוס, הוחלט להפיץ את השימוש בחוטים הללו בכל העולם וגם בישראל. הטיפול בחוטים למתיחת העור אורך בין 30 ל-60 דק’ ואינו דורש ניתוח. ההרדמה המתבצעת בזמן הטיפול היא מקומית והחזרה לשיגרה היא מיידית. ומה לגבי התוצאות? פיסול הפנים בעזרת חוטים נחשב לטכניקה מתקדמת לטיפול בעור מקומט ומקנה לפנים עור חלק ויפה באופן מיידי עם סיום הטיפול.
לכמה זמן פיסול פנים בחוטים יעיל?
החוטים אשר מוחדרים אל מתחת לעור נספגים בעור בתקופה שיכולה לקחת בין 7 חודשים ל-18 חודשים ומאפשרים מראה עור חלק וצעיר למשך תקופה של כשנה. טיפול הנעשה באמצעות פיסול פנים בחוטים נחשב לטיפול יעיל ונוח יחסית למטופלים, בעיקר מהסיבה שהוא טיפול המתבצע ללא ניתוח.
פיסול פנים בחומצה היאלרונית
אחד הטיפולים הפופולריים היום הוא פיסול פנים בחומצה היאלרונית. חומצה היאלרונית משמשת למגוון טיפולי אסתטיקה מקצועיים כגון יישור איזור האף, הבלטה של השפתיים, פיסול הפנים וחיטוב הלסת. טיפולי פנים באמצעות חומצה היאלרונית נחשבים לבטיחותיים ביותר בעולם כיום בתחום האסתטיקה ומהווים את חוד החנית של הטיפולים להעלמת קמטים.
פיסול פנים בטכנולוגית לייזר
אפשרות נוספת לפיסול הפנים דרך אסתטיקה מתקדמת היא פיסול הפנים באמצעות לייזר. הטיפול באמצעות הלייזר מאפשר מיצוק של העור בטיפול שאורך בין חצי שעה לשעה והחזרה לשיגרה של המטופל היא ברוב המקרים מיידית. אם אתם מעוניינים לקבוע טיפול לפיסול פנים בטכנולוגית לייזר, אתם מוזמנים לפנות למרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון ולהינות מטיפולי אסתטיקה איכותיים לפיסול עור הפנים.
פיסול פנים בחוטי אפטוס במרכז לרפואה אסתטית בהנהלה של ד”ר עברי שמעון
צוות המרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון מתמחה במגוון של טיפולים להצערת הפנים כגון פיסול פנים בחוטי אפטוס ופיסול עור הפנים באמצעות לייזר. בכדי לקבוע לפגישה ראשונית עם צוות הקליניקה, ניתן ליצור קשר עם הצוות באמצעות מספר הטלפון של הקליניקה או להשאיר פרטים דרך האתר.
לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]