• שאלה: מהי חומצה היאלורונית?
   תשובה: מדובר בג’ל מיוחד וקל לעבודה, שמאפשר לנו לשפר באופן דראסטי את מראה הקמטים והשקעים. מדובר ברב-סוכר שמצוי באופן טבעי בגופנו במקומות שונים – כחומר שמעניק נפח וחיות לעורנו, כחומר מסכך במפרקים השונים בגוף, ועוד.

   מדובר בחומר שנשאר בגוף זמן רב, אך לא לנצח, וניתן להעלימו במידה ותוצאות הטיפול אינן לרוחה של המטופלת ע”י זריקה פשוטה של אנזים הנקרא היאלורונידאז.


   שאלה: האם יש תופעות לוואי?
   תשובה: לכל הזרקה למילוי קמטים ישנן תופעות לוואי קלות החולפות בתוך מספר ימים ושעות וביניהן: אדמומיות, נפיחות, כאב מקומי ושטף דם. במקרים נדירים יותר, תופעות הלוואי ימשכו יותר משבוע (נפיחות או אלרגיה), במקרים כאלה ההמלצה היא לגשת לרופא המטפל לייעוץ. במקרה של זיהום מקומי נהוג לתת אנטיביוטיקה. היווצרות גושים או טעויות בהזרקה ניתנות לטיפול בקלות בעזרת היאלורונידאז. אנזים אשר מפרק את החומצה ההיאלורונית.


   שאלה: למה היא משמשת?
   תשובה: חומצה היאלורונית. הטיפול הפך לבין הבטיחותיים ביותר בעולם האסתטיקה ובעצם לסטנדרט טיפולי מספר אחד לטשטוש קמטים . לאחרונה שימוש בחומצה היאלרונית לפיסול פנים הפך לנפוץ יותר. בטכניקה זו, ניתן לעצב מחדש את צורתו של האף, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, להפוך שפתיים למלאות יותר וכדומה.


   שאלה: לכמה זמן מחזיק הטיפול בחומצה היאלורונית?
   תשובה: משך הזמן משתנה מאזור לאזור, ותלוי גם בסוג החומרים ובביולוגיה של כל אחד ואחד. הקצב שבו החומר מתפרק תלוי בסמיכות שלו – ככל שהוא סמיך יותר הוא מתפרק לאט יותר. כשההזרקה נעשית במקום שיש בו הרבה תנועה, כמו בשפתיים, החומר יתפרק מהר יותר, וכשההזרקה נעשית במקום שיש בו מעט תנועה, כמו בלחיים, החומר יתפרק לאט יותר. באופן כללי, חומרי המילוי הזמניים, כגון חומצה היאלורונית, מחזיקים לתקופה של כשנה ויותר


   שאלה: מתי אוכל לראות תוצאות לאחר הזרקת חומצה היאלורונית?
   תשובה: ניתן להתרשם מהתוצאה מיד, תוך כדי ההזרקה. יש בכך יתרון גדול, כיוון שאת וד”ר שמעון עברי תוכלו להחליט יחד, באותו הרגע, אם זוהי התוצאה הרצויה או האם יש מקום להזרקה נוספת.


   שאלה: מה ההבדל בין חומצה היאלורונית לבין חומרים אחרים?
   תשובה: החומר מרפה את השריר ולא ממלא מאומה. החומצה ההיאלורונית מטפלת באובדן נפח. החומר עובד על השרירים בלבד, ועושה עבודה מצוינת בכל המקומות שבהם נוצרו קמטים כתוצאה מפעולה של שרירים, ובכל אותם מקומות בהם יש חוסר איזון כתוצאה מפעולה לא מאוזנת של שרירים. אך בכל המקומות שבהם אבד נפח, החומר לא יכול לעזור.


   שאלה: מהו הגיל המומלץ להתחיל בטיפול בהזרקת חמצה היאלורונית?
   תשובה: ניתן לטפל בחומרי מילוי בכל גיל. כאשר הטיפול מיועד לתקן את נזקי הזמן, לרוב אין צורך בטיפול לפני גיל 30-35, אבל במידה והזרקת חומרי המילוי נעשית לשם פיסול הפנים, ניתן לעשות זאת בכל גיל.


   שאלה: מהו משך הטיפול בהזרקות חומצה היאלורונית והאם הוא כואב?
   תשובה: אורכו של הטיפול בהזרקה נע בין רבע שעה לשלושת רבעי שעה, בהתאם למספר האזורים המטופלים. אם בעבר הטיפולים בהזרקות היו מלווים באי נעימות ניכרת, הרי שההזרקות נעשות כיום באמצעות מחט דקה במיוחד ומכילות חומרי אלחוש, או עם קנולה אשר מפחיתה משמעותית את מספר הדקירות הנדרשות כך שהטיפול כרוך באי נוחות מינימלית.


   שאלה: כמה זמן ההחלמה מהטיפול?
   תשובה: ניתן לשוב לפעילות מלאה מיד בתום הטיפול בהזרקה, אך יש להימנע מפעילות מאומצת בשעות הראשונות.


   שאלה: מה מיוחד בשיטת הטיפול של ד”ר עברי?
   תשובה: לד”ר עברי שמעון הבנה יוצאת דופן וניסיון בתחום הזרקות חומצה היאלורונית, והוא מבין את התהליך המורכב על שני מישוריו – ברמת האנטומית וברמה האסתטית.

   ברמה האנטומית, בקיא ד”ר עברי באנטומיית האדם, מכיר את כל השכבות שעוטפות את עצמות הפנים, ויודע כיצד לעבוד באזור זה בביטחון ובזהירות, תוך שמירה על שרירי הבעות הפנים והמימיקה, שלהן יש תפקיד חשוב ביותר בתקשורת הלא-ורבלית שלנו. בזכות ניסיונו הוא יודע מה נמצא תחת מעטפת העור, כיצד לעבוד עם השרירים, היכן להזריק, באיזה עומק, איזה סוג של חומר ובאיזו כמות, וגם היכן יש להיזהר מהימצאותם של עצבים וכלי דם.

   ברמה האסתטית, ראייתו האסתטית הנרחבת של ד”ר עברי מהווה גם היא חלק גדול מהייחודיות של שיטת הטיפול. הוא מאמין שמאחר ולכל אחת יש את הפנים האישיות שלה, כל אחת צריכה לקבל טיפול שונה ומותאם אישית. ד”ר עברי מסתכל על הפנים כמכלול, מנתח אותן למרכיבים, מבין היטב מהי המשמעות של כל מרכיב ומרכיב ואז בונה ומחבר את המרכיבים השונים מחדש, על מנת לתת לך את התוצאה הטובה ביותר.

  • שאלה: מהם חוטי אפטוס – מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים?
   תשובה: החוטים בהם עושים שימוש למתיחת פנים מוכרים בשם חוטי אפטוס וכן גם בשם חוטי הפלא ואכן מדובר בטכניקה ייחודית במהלכה מוחדרים חוטים מתחת לשכבת העור ועל ידי מתיחתם מתבצעת ההרמה הלכה למעשה. כמובן שניתן להחדיר כמות שונה של חוטים בהתאם לאפקט הרצוי וכן ניתן להחדיר את החוטים בכיוונים שונים, מה שמשווה לפנים מראה כמה שיותר טבעי בסופו של התהליך. החוטים מיוצרים מחומר נמס כתוצאה מכך יש לחזור על הטיפול אחת לתקופה, כדי ליהנות שוב מהמראה הצעיר.


   שאלה: איך זה מתבצע?
   תשובה: טיפול זה איננו ‘מיני מתיחה’. מיני מתיחת פנים היא למעשה ניתוח הכולל חתכים בעור, במקומות נסתרים, הרמה קלה של רקמת העור ותפירה מחדש. מתיחת פנים בחוטים איננה כוללת חתכים בעור וגם לא הרדמה מלאה. היא מתבצעת באמצעות החדרת חוטים זעירים אל רקמת העור, באזורים בהם העור רפוי, מקומט או נפול, בעיקר באזור קו הלסת, אזור הפה, העיניים, הלחיים והגבות.


   שאלה: האם קיימים תופעות לוואי, סיכונים וסיבוכים אפשריים?
   תשובה: הליך מתיחת פנים בחוטים הנו הליך כירורגי ופולשני אך לא כמו הליך ניתוחי לגמרי והינו נחשב לחדש יחסית בתחום ניתוחי פנים, העלמת קמטים תופעת הלחיים השמוטות. למרות זאת, עדיין קיימת דרישה הולכת וגוברת ובקשות לעבור מתיחת פנים בחוטים ואנשים רבים מאמינים כי מדובר בשיטה מדויקת ויסודית ומעוניינים לעבור טיפולים בדרך זו. באשר לתופעות לוואי, סיכונים וסיבוכים יש להניח בצורה שקולה והגיונית כי כל הליך רפואי ופולשני בפרט טומן בחובו סיכונים ובעיות שונות, חלקם שכיחים ומקובלים שעוברים תוך זמן קצר ואחרים נדירים ומסכנים ממש.


   שאלה: למי מתאימה מתיחת פנים בחוטים?
   תשובה: טיפול זה מיועד בעיקר לבני שלושים פלוס, לרוב מבוגרים יותר פונים לטיפול זה למעשה כל מי שחושש מהליך כירורגי פולשני. ישנם בטיפול זה עבורם הוא יותר עבור קמטים קטנים או גדולים,  יש כאלה שפשוט מקדימים תרופה למכה ומיד כאשר מופיעים להם קמטוטים קטנים כבר פונים לקבל ייעוץ וטיפול.
   לטיפול זה ישנם יכולת לשנות את צורת הפנים ולעתים אנשים שיודעים על כך פונים כדי לקבל ייעוץ וטיפולים.
   המטרת הליך זה היא לפטור אתכם מכל הרעות החולות שמתרחשות בעור הפנים: לחיים נפולות, קמטים ועוד.
   מטרת המתיחה היא להעלים את הקמטים והלחיים השמוטות באמצעותה.
   בניתוח, נחשבת הפרוצדורה לארוכה באופן יחסי, ואילו בחוטים נחשב ההליך לקצר ולעתים אורך פחות משעה.


   שאלה: מה היתרונות של חוטי האפטוס?
   תשובה: מיצוק וחידוש עור הפנים, כולל אזורים בעלי עור דק ושכבת שומן דלילה מראה עור חלק, בריא, חיוני וצעיר, האטה ומניעת המשך תהליך ההזדקנות של העור, תוצאות מרשימות, טבעיות, מידיות וארוכות טווח, זמן החלמה קצר וחזרה לשגרה תוך ימים בודדים, אינו מותיר סימנים או צלקות ואינו דורש ניתוח מסובך תחת הרדמה.

   כמו כן הטיפולים בחוטי אפטוס מתבצעים באישור משרד הבריאות הישראלי, מאושרים על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ובעלי תו תקן אירופאי (EC).


   שאלה: למי הטיפול מתאים?
   תשובה: טיפול הרמת פנים או הרמת צוואר באמצעות חוטי אפטוס, מתאים הן לגברים והן לנשים, בטווח גילאים רחב למדי של 30 עד 65 (ולפעמים גם בקרב מטופלים צעירים יותר, שסובלים מאיבוד המראה הגמיש והאלסטי וכוח הגרביטציה נותן בהם את אותותיו). הטיפול מתאים במיוחד למעוניינים ליצור קו לסת ברור, להרמת גבות ולמיצוק העור ובמיוחד לטיפול בקמטים עמוקים.


   שאלה: כמה זמן הטיפול מחזיק?
   תשובה: החוטים שבהם משתמשים בשיטת אפטוס הם יחסית עבים, ולכן הם מחזיקים מעמד לאורך זמן רב. המטופל נהנה מעור חלק וממראה צעיר במשך כשלוש שנים בממוצע. כאשר חוזרים סימני הריפיון, יש לחדש את המתיחה שוב.

  • שאלה: מהי מזותרפיה?
   תשובה: מזותרפיה היא טיפול באמצעות מכשיר, הכולל מחטים קטנות ודקות. המטפל/ת עוברת עם המכשיר על כל אזורי העור המיועדים לטיפול. הדקירות אינן כואבות כיוון שהמקום מאולחש באמצעות משחה.
   הדקירות הללו גורמות להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור, ומעודדת ייצור של תאי עור חדשים ובריאים, רעננים וצעירים יותר. הפעולה מעודדת גם יצור של קולגן חדש, אותו חלבון האחראי על מוצקות העור. מרכיבים נוספים של העור עוברים הרס מבוקר ולאחר מכן בנייה מחדש, בצורה תקינה יותר.


   שאלה: במה מטפלת המזותרפיה?
   תשובה: בצלקות וחטטים, בנקבוביות פעורות, בקמטוטים, בסימני הגיל – העור ייראה צעיר וחיוני יותר מוצק ויפה.


   שאלה: מה היתרונות של מזותרפיה?
   תשובה: למרות שהטיפול אולי נראה מעט “מפחיד” לכמה מאיתנו, מסתבר שהוא אחד הבטיחותיים ביותר. זהו הטיפול היעיל ביותר למרקם העור, לחטטים וצלקות, ולסימני הגיל


   שאלה: האם טיפול אחד יספיק?
   תשובה: לתוצאות טובות יש לבצע סידרת טיפולים, אורך הסדרה ינוע החל מ-4 עד 10 טיפולים ולפעמים יותר, תלוי מה הייתה המטרה. הטיפול בצלקות עמוקות יצריך סדרה ארוכה יותר. ישנן מטרות טיפוליות שבהן יספיקו 4-5 טיפולים בלבד. את התוצאות רואים כבר מהטיפול הראשון.


   שאלה: מהם טיפולי מזותרפיה אצל ד”ר שמעון עברי?
   תשובה: במרפאות מציע ד”ר עברי מגוון טיפולי מזותרפיה חדשניים בשימוש בחומרים מזותרפיים האיכותיים בעולם.
   במרפאה תוכלו ליהנות מטיפול בחומרי הידרומקס המעולים של סטילאז’, אשר מעשירים את העור בלחות ובחומרים מזינים, בתוספת ג’ל להוספת נפח הכולל נוגדי חמצון, לאפקט רענן וזוהר שנשאר לזמן רב. כמו כן, גם הוא מוצר ממקור טבעי המגיע בצורת ג’ל ומכיל חומרי הזנה ולחות החיוניים מאוד לעורנו. החומר מוחדר אל מתחת לעור ונאגר שם למשך זמן רב, להחזרת החיוניות לאזור המטופל לאורך זמן.

   הטיפולים הללו אורכים כ-15-20 דקות בלבד, אינם כרוכים בבדיקת רגישות מוקדמת או בזמן התאוששות, והתוצאות מדברות בעד עצמן – תכונות נעורים שאבדו ומראה רענן וטבעי.

  צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

   [leadercf7 campid=""]