אילו שירותי רפואה אסתטית ניתן לקבל באיזור הצפון? אם אתם גרים באיזור צפון הארץ ומעוניינים לבצע טיפולים אסתטיים בטכנולוגיה מתקדמת, כדאי שתכירו את סוגי הטיפולים האסתטיים הקיימים היום. כיום ניתן לבצע העלמת קמטים מעור הפנים בדרכים שונות כגון הזרקות, גלי רדיו וטיפול בחוטים. בנוסף, ניתן לטשטש צלקות אקנה אשר נגרמו עקב פצעי בגרות בגיל צעיר יותר. מטופלות ומטופלים רבים נהנים מהשיטות המתקדמות היום לטיפולים אסתטיים המאפשרים שהייה קצרה יחסית בקליניקה וחזרה מהירה יחסית לשיגרה.

רפואה אסתטית מתקדמת

מה היתרונות ברפואה אסתטית מתקדמת? אחד היתרונות העיקריים בא לידי ביטוי בהפחתה של הכאב במהלך הטיפול. הטיפולים הקיימים היום מתמקדים באופן משמעותי במטופל ובהרגשה שלו במהלך הטיפול האסתטי. בנוסף, הטיפולים האסתטיים המתקדמים היום מאפשרים לבצע את הטיפול עם מינימום תופעות לוואי לאחר הטיפול.

רפואה אסתטית וטיפולים אסתטיים בקליניקה מקצועית

על מנת שמטופל או מטופלת יוכלו לקבל את הטיפול האסתטי הטוב ביותר עבורם, כדאי לפנות לקליניקה מקצועית לרפואה אסתטית וטיפולים אסתטיים. בקליניקה מקצועית ניתן למצוא רופא מוסמך בעל ניסיון רב בטיפולים אסתטיים במגוון דרכים ושיטות מתקדמות.

קביעת פגישת אבחון לרפואה אסתטית

אם החלטתם לגשת לטיפול ברפואה אסתטית, הגעתם למקום הנכון. המרכז לרפואה אסתטית בניהולו של הרופא ד”ר עברי שמעון מציע לכם שירותי רפואה אסתטית ברמה הגבוהה ביותר ועם המיכשור המתקדם ביותר הקיים היום בתחום האסתטיקה. בכדי לקבל את הטיפול המתאים ביותר לצרכים שלכם, מומלץ לקבוע פגישת אבחון ראשונית בקליניקה של ד”ר עברי שמעון ולקבל הצעה הרלוונטית עבורכם. בפגישת האבחון תוכלו לקבל גם הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול האסתטי שלכם.

שירותי רפואה אסתטית מקצועיים במרכז לרפואה אסתטית של ד”ר עברי שמעון

ד”ר עברי שמעון הקים את המרכז המקצועי לאסתטיקה במטרה להנגיש את הטיפולים האסתטיים לתושבי טבריה בפרט ולתושבי איזור הצפון בכלל. אם אתם מעוניינים לשפר את המראה שלכם באיזור הפנים, האף, הידיים ולשפר את מצב העור, אתם מוזמנים לפנות למרכז המקצועי לאסתטיקה של ד”ר עברי שמעון ולקבוע פגישת ייעוץ בכדי שתוכלו לקבל הצעה מתאימה לטיפולים האסתטיים הטובים ביותר. צוות המרכז המקצועי לאסתטיקה ישמח לפגוש אתכם ולתת לכם את הטיפול המקצועי ביותר לשביעות רצונכם.

לקוחות ממליצים
לצפייה בכל ההמלצות
לפני טיפול
אחרי טיפול
צפו בגלריית לפני ואחרי

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה ראשונית

    [leadercf7 campid=""]